Propozycja! Cieple posilki do kupienia!
Sluchajcie, jest propozycja... Pani, ktora pracuje w Kafejce Internetowej w Niechlowie, zaproponowala ze moze zrobic dla Was cieple domowe posilki. Nie chodzi tutaj o zarobek, a raczej o zabicie wolnego czasu.
Chodzi tutaj o np: kielbe z cebula podsmazane, grochowka, kanapki, bigos i wiele wiele innych. Jesli chodzi o ceny, to nie beda one "cateringowe". W granicach kilku zlotych, np kielba 2zl, grochowka 1,5zl, galareta z kurczakiem 0,70zl.

Powiedzcie mi tylko czy ta kobieta ma sobie zawracac glowe szykujac to dla Was czy nie?!


Pozdrawiam,
Kuba Maszczenko


  PRZEJD NA FORUM