LANPARTY ODWOŁANE
LANPARTY W DNIU JUTRZEJSZYM ODWOLANE!!!! MUSIMY WYBRAC NOWY TERMIN, ALBO DAC SOBIE SPOKOJ! PROSZE O NAGLOSNIENIE I KONTAKT ZE MNA!
GMINA ZAJELA SALE, BO WYPRAWIAJA JAKAS IMPREZE!!!
PRZEJD NA FORUM