LANPARTY ODWOŁANE
axel
pisze:
AHAHHAHHAHAHAHAAH elegango naucze sie na egz.
Powiedzcie mi, czy chcecie next termin? Czy dajemy sobie spokoj ?
PRZEJD NA FORUM