LANPARTY ODWOŁANE
    axel pisze:

    AHAHHAHHAHAHAHAAH elegango naucze sie na egz.

Powiedzcie mi, czy chcecie next termin? Czy dajemy sobie spokoj ?


  PRZEJD NA FORUM