LANPARTY ODWOŁANE
tyle ze kobe cos mowil chyba ze na weeknd nie moze wiec czwartek od 22-23 no chyba ze oni maja to cos do rana albo nie wiem o co chodzi wesoły


  PRZEJD NA FORUM