LANPARTY ODWOŁANE
Wcześniej były jakieś ustalenia. Dysponuję salą w Górze i możnaby przenieść tą imprezkę na jutro tylko, że do Góry oczko Piszecie się? Koszta pozostałyby bez zmian wesoły Jak jesteście zainteresowani to dajcie znać wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM