LANPARTY ODWOŁANE
Wcześniej były jakieś ustalenia. Dysponuję salą w Górze i możnaby przenieść tą imprezkę na jutro tylko, że do Góry
Piszecie się? Koszta pozostałyby bez zmian
Jak jesteście zainteresowani to dajcie znać
PRZEJDŹ NA FORUM