JESLI CHCESZ POGRAC Z NAMI, ZAPISZ SIE! ZOBACZ, NAPISZ, SPYTAJ! NAPEWNO BEDZIE ZAJEBISCIE!
26-27.01.2012
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
SZUKAM TEAMU |  |
| | | | BUBA | 09.01.2012 13:10:13 | Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #836461 Od: 2012-1-9
| Siema, szukam jakiegoś teamu, jeżeli komuś brakowałoby zawodnika to ja z chęcią 
POZDRO!
| | | | | koziol | 09.01.2012 16:35:04 | Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #836605 Od: 2012-1-8
| Siema , Buba nam brakuje osób , na razie jestem Ja , Szymek , Prawdopodobnie Pitroszek pisz na 23322849 |
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
| << Pierwsza | < Poprzednia | Następna > | Ostatnia >> |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
|