

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Niechlów
Posty: 27 #839141 Od: 2012-1-8
Ilość edycji wpisu: 1 | Sluchajcie, jest propozycja... Pani, ktora pracuje w Kafejce Internetowej w Niechlowie, zaproponowala ze moze zrobic dla Was cieple domowe posilki. Nie chodzi tutaj o zarobek, a raczej o zabicie wolnego czasu. Chodzi tutaj o np: kielbe z cebula podsmazane, grochowka, kanapki, bigos i wiele wiele innych. Jesli chodzi o ceny, to nie beda one "cateringowe". W granicach kilku zlotych, np kielba 2zl, grochowka 1,5zl, galareta z kurczakiem 0,70zl.
Powiedzcie mi tylko czy ta kobieta ma sobie zawracac glowe szykujac to dla Was czy nie?!
Pozdrawiam, Kuba Maszczenko _________________ Info: 694 429 207 |