JESLI CHCESZ POGRAC Z NAMI, ZAPISZ SIE! ZOBACZ, NAPISZ, SPYTAJ! NAPEWNO BEDZIE ZAJEBISCIE! 26-27.01.2012

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PYTANIA! » PROPOZYCJA! CIEPLE POSILKI DO KUPIENIA!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Propozycja! Cieple posilki do kupienia!

  
kobe
12.01.2012 18:03:31
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Niechlów

Posty: 27 #839141
Od: 2012-1-8


Ilość edycji wpisu: 1
Sluchajcie, jest propozycja... Pani, ktora pracuje w Kafejce Internetowej w Niechlowie, zaproponowala ze moze zrobic dla Was cieple domowe posilki. Nie chodzi tutaj o zarobek, a raczej o zabicie wolnego czasu.
Chodzi tutaj o np: kielbe z cebula podsmazane, grochowka, kanapki, bigos i wiele wiele innych. Jesli chodzi o ceny, to nie beda one "cateringowe". W granicach kilku zlotych, np kielba 2zl, grochowka 1,5zl, galareta z kurczakiem 0,70zl.

Powiedzcie mi tylko czy ta kobieta ma sobie zawracac glowe szykujac to dla Was czy nie?!


Pozdrawiam,
Kuba Maszczenko
_________________
Info: 694 429 207
  
MaMba
12.01.2012 18:05:39
Grupa: Administrator 

Posty: 23 #839142
Od: 2012-1-8
Jestem za !
  
Berde
12.01.2012 18:45:41
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #839166
Od: 2012-1-12
ja będę żarł. jęzor
  
koziol
12.01.2012 19:00:59
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #839178
Od: 2012-1-8
Ja podobnie jestem ZA ! jęzor
  
braveq
12.01.2012 21:18:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #839325
Od: 2012-1-8
jak najbardziej za wesoły

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PYTANIA! » PROPOZYCJA! CIEPLE POSILKI DO KUPIENIA!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Counter-Strike 1.626-27.01.2012